تاریخچه شرکت ماکیتا

تاریخچه شرکت ماکیتا

تاریخچه شرکت ماکیتا

برند ماکیتا در سال ۱۹۵۸ اولین ابزار برقی خود را تحت عنوان رنده برقی ماکیتا به بازار عرضه کرد و با تولید شیار زن ماکیتا در همان سال، توانست جایگاه خود را در حوزه تولیدکنندگان ابزار در جهان تثبیت کند. این شرکت تا سال ۱۹۶۲ اره گردبر و دریل را نیز به جمع ابزارآلات خود اضافه کرد.

ماکیتا در سال ۱۹۶۹ اولین دریل شارژی خود تحت عنوان D۶۵۰۰ را به بازار عرضه کرد. این یک موفقیت بزرگ برای ماکیتا به شمار می رفت و پیرو این موفقیت در سال ۱۹۷۰، اولین دفتر فروش ماکیتا در ایالت متحده تأسیس شد.

شرکت ماکیتا در سال ۱۹۸۱ تولید ابزارآلات بادی خود تحت عنوان میخکوب بادی مدل AN۵۰۰۰ و کمپرسور باد مدل AC۶۰۰۱ را آغاز کرد.

توسعه محصولات ماکیتا

صادرات و عرضه ابزارآلات ماکیتا به کشورهای دیگر در سال ۱۹۷۰ کلید خورد. سهام شرکت ماکیتا بین سال های ۱۹۶۸ تا ۱۹۷۰ به منظور گسترش فعالیت های این شرکت در حوزه جهانی و ایجاد بازارهای جدید به افراد خارجی فروخته شد.

همان طور که در مطالب بالاتر گفته شد، اولین نمایندگی خارجی این شرکت بزرگ در سال ۱۹۷۰ در ایالت متحده تأسیس شد و در ادامه در طول ۴ سال توانست در کشورهای آلمان، برزیل، بلژیک، سنگاپور و اتریش نمایندگی ماکیتا را تأسیس کند.

فناوری موتور براشلس

در ادامه معرفی برند ماکیتا باید بگوییم، برند ماکیتا در سال ۲۰۰۴ اولین ابزار خود با موتور براشلس (ابزار براشلس) را برای صنایع هوایی و دفاعی راهی بازار کرد.

ابزارآلات براشلس جهت کار کردن در زمان های طولانی مدت، با سرعت، قدرت و توان بیش تر طراحی می شوند. ابزارآلات براشلس ماکیتا یک انقلاب گسترده در این شرکت بوجود آورد.

ابزارآلات مک تک Maktec

در سال ۲۰۰۲ یک خط تولید با نام Maktec در کشور چین راه اندازی شد تا محصولات ماکیتا را با قیمت ارزان تر به کشورهای آسیایی به غیر از ژاپن صادر کند. این خط تولید جزوی از زیرمجموعه های ماکیتا است و کیفیت آن نیز هم سطح محصولات این شرکت است.

انواع ابزار ماکیتا

تاریخچه شرکت ماکیتا

حال که با معرفی برند ماکیتا تاحدودی با این برند مشهور آشنا شدیم، باید بگوییم امروزه شرکت ماکیتا به تولید ابزارآلات مختلف از جمله ابزارآلات برقی، ابزار بادی و دستی، هیبریدی، اندازه گیری و شارژی می پردازد که در ادامه به برخی از مهم ترین آن ها به اختصار اشاره شده است:

ابزار برقی و شارژی ماکیتا

از مهم ترین ابزارآلات برقی و شارژی این برند می توان به دریل ماکیتا در نوع برقی و شارژی با ولتاژ های ۱۲ و ۱۸ ولت، انواع فرز و مینی فرز ماکیتا، انواع اره برقی از جمله اره پروفیل بر و اره دیسکی، اره چکشی، فارسی بر ماکیتا، بلوور ماکیتا و سشوار صنعتی ماکیتا اشاره کرد. دریل برقی ماکیتا از محبوب ترین این ابزار به شمار می آید.

ابزار بادی ماکیتا

این شرکت در حوزه ابزارهای بادی فعال است که از مهم ترین محصولات آن می توان به دریل بادی و میخکوب بادی ماکیتا اشاره کرد.

ابزار اندازه گیری ماکیتا

این شرکت در حوزه تولید ابزارآلات اندازه گیری از جمله متر و تراز لیزری ماکیتا نیز فعال است.

شرکت ماکیتا ابزارآلات زیادی را تولید می کند که از محبوب ترین آنها در ایران می توان به فرز مشتی ماکیتا mtr۱۰۰، دریل ماکیتا ۲۴۷۰، دریل ماکیتا ۲۰۱۱، دریل ماکیتا ۲۴۷۵، فارسی بر ماکیتا ۱۰۱۸، دریل چکشی ماکیتا hp۱۶۳۰، تراز لیزری ماکیتا مدل sk۱۰۳pz، مینی فرز ماکیتا ۹۵۵۸ و … اشاره کرد.

و در آخر 

امیدواریم از این مقاله استفاده لازم را کرده باشید.

و به شما پیشنهاد می کنیم که دیگر مقاله ها ی ما را نیز مشاهده بفرمایید..


ابزار استوک اصل اروپا, ابزار اصل در سردشت, خرید ابزار نو وارداتی, ابزار استوک تهران, پخش ابزار استوک, ابزار استوک , خرید دریل استوک, ابزار استوک دبی, ابزار استوک گناوه, ابزار استوک اروپایی, مرکز فروش ابزار اصل, ابزار دست دوم , ابزارآلات وارداتی اصل، ابزارآلات میلواکی، ابزارآلات بوش استوک، ابزارآلات میلواکی استوک، ابزارآلات ماکیتا استوک، ابزارآلات دیوالت استوک دریل شارژی براشلس، موتور براشلس، دیوالت امریکا ، دیوالت براشلس ،میلواکی براشلس، امپکت میلواکی، امپکت دیوا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.

بازگشت به بالا
Call Now Button